Kolory w dniu ślubu

Kolory to bardzo ważna kwestia, jak chodzi o wybór właściwego stroju. Nie inaczej jest, jak mowa o kolorystyce kreacji ślubnej. Z pewnością suknia ślubna większości osób kojarzy się przede wszystkim z białym kolorem, jednak można zauważyć, że od wielu lat w tej materii nastąpiło sporo zmian. Obecnie nikogo nie dziwią suknie ślubne (www.annakara.com) w innych barwach niż biała, przeciwnie, cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem.

Kolory sukien ślubnych

Suknie ślubne w odcieniach ecru czy kości słoniowej są obecnie tak samo popularne jak białe. Wiele kobiet stwierdza, że różnica kolorów pomiędzy bielą a tymi kolorami jest niewielka, zaś czują się w nich o wiele lepiej i uważają, że o wiele ,lepiej pasują one do ich urody. Jednak niektóre panny młode decydują się na nieco odważniejsze kreacje. Moda ślubna już od dawna prezentuje również sukienki w kolorach czerwieni czy błękitu. Oczywiście kobieta może sobie zażyczyć kreację w wybranym kolorze, aby dzięki temu spełniła jej wszystkie oczekiwania. Niezwykle popularne są także sukienki w kolorze bieli lub ecru, jednakże z kolorowymi dodatkami, na przykład czerwonymi czy niebieskimi. Szczególne panie, które decydują się wyłącznie na ślub cywilny preferują sukienki w kolorach innych niż biel. Bardzo często suknie w takich kolorach lub zestawieniach kolorystycznych są szyte na specjalne zamówienie każdej kobiety. Wtedy mogą one zaplanować każdy detal i przede wszystkim dopasować kreacje do swojej sylwetki.

Ciekawe połączenia kolorów

W modzie ślubnej można zauważyć często propozycje ciekawego łączenia kolorów, co powoduje że kreacje prezentują się wyjątkowo. Suknie składające się z białej góry i kolorowego dołu to propozycja dla odważnych kobiet, poszukujących nietuzinkowych kreacji. Mogą na pewno liczyć na to, że ich kreacja przyciągnie spojrzenia i stanie się najważniejszą częścią całej uroczystości. Oczywiście poza dobraniem odpowiednich kolorów ważne jest również to, jakie materiały zostaną zastosowane do uszycia wybranych sukni. Tutaj również bardzo często decyduje przede wszystkim gust przyszłej panny młodej. Jednakże bez względu na ich wybór mogą wyszukać takie materiały, które spełnią ich wszystkie wymagania. Nawet jeśli kobieta chce strojnej i bogato zdobionej kreacji, można znaleźć materiały, które sprawią że tak właśnie będzie wyglądać. Produkowane obecnie koronki czy podobne do nich materiały są delikatne i miękkie, dlatego wykorzystane do uszycia sukni ślubnej zapewniają przede wszystkim wygodę jej noszenia. Ponadto takie jak na przykład muślin bardzo pięknie się układają, tym samym podkreślając sylwetkę. Ponadto takie materiały nie wymagają stosowania zbyt wielu warstw, aby całość dobrze się prezentowała, często wystarczy jedna. To sprawia, że kreacja jest także o wiele lżejsza i przewiewniejsza, co ma duże znaczenie szczególnie gdy uroczystość odbywa się w gorący dzień. bez względu na to, jaki kolor sukni wybierze panna młoda na pewno dzień ślubu spełni jej wszystkie oczekiwania i na długo pozostanie w jej pamięci.

Opublikowano w Moda